Micron Web

  • sport 6
  • sport 6
  • sport 6

Kontrola czasu pracy

MICRONWEB

MICRON WEB to innowacyjne rozwiązanie stworzone przez MICRONTEL aby spełnić wymagania kontroli czasu pracy i obecności. Dostarcza wszelkich informacji do efektywnego zarządzania w sferze zasobów ludzkich, zarówno w sektorze publicznym jak i prywatnym.

MICRON WEB zawiera dane wiarygodne, szczegółowe i opisane w czasie rzeczywistym, z wyłączeniem błędów i błędnych interpretacji, a informacje - obecność, urlopy, nieobecności, zmiany, zapytania o ogólny balans godzin - są uporządkowane na podstawie konfigurowalnych parametrów.

MICRON WEB umożliwia kontrolę nad wszystkimi działaniami związanymi czasowo z personelem: pozyskiwanie i zarządzanie transakcjami zebranymi przez wzorce paramtryczne, korekta anomalii, opracowywanie danych i druków, tworzenie spersonalizowanych i szczegółowych raportów i statystyk. Możliwość wyświetlania podglądu na ekranie pozwala uniknąć marnotrawstwa wydruków papierowych, zostanie później dodana w wersji ostatecznej. Wyniki (zwykłych i nadliczbowych godzin, wakacji, urlopów...) mogą być podłączone do dowolnego rodzaju oprogramowania płac. Wolne archiwa, dostępne na MICRON WEB, umożliwiają wykorzystanie danych do dalszej integracji z innymi procedurami.

Przyjazny dla użytkownika układ i interfejs użytkownika, w połączeniu z elastycznością systemu, sprawiają że MICRON, w połączeniu z elastycznością zasobów internetowych, staje się prawdziwym dziełem sztuki rozwiązań działu zasobów ludzkich.

Dla pełnej specyfikacji proszę ściągnąć arkusz danych przez odsyłacz poniżej.